Víkend s jógou a pilates

Hotel Vír 21.9. - 23.9.2018

Pátek

17 hod
Pilates
18 hod
Power jóga

Sobota

8 hod
Jemná ranní jóga
10:30 hod
Pilates (Core Training)
odpoledne
výšlap k vírské přehradě nebo na zříceninu Zubštejn, wellness, vlastní program
17 hod
Power jóga + meditace

Neděle

8 hod
Vinyasa Flow jóga
11 hod
Pilates

Ubytování v relax hotelu Vír na Vysočině

najdete v obci Vír mezi městy Bystřice nad Pernštejnem, Olešnicí na Moravě a Nedvědicí. Poloha hotelu Vír v údolí řeky Svratky, v srdci přírodního parku Svratecká hornatina je důvodem, proč jsme si vybrali tento hotel. Pokoje a apartmány jsou s vlastním sociálním zařízením i nábytkem na míru. Každý pokoj má televizi a WiFi internetové připojení. Parkoviště pro hosty se nachází před hotelem. Součástí hotelu je každodenně otevřená restaurace, salonek, cukrárna, wellness a fitness centrum.

Restaurace

nabízí kuchyni domácí i exotickou. Každý den jsou v nabídce hotová jídla, minutky i netradiční recepty. Vždy a všechno z čerstvých surovin. Denní menu střídají v sobotu a v neděli víkendové speciality. Propojením restaurace a salonku dosáhneme kapacity 80 osob. Tyto dispozice umožňují pořádání rodinných i firemních oslav, rautů, svateb i večírků. Pro sezónní gastronomii, jako jsou například speciality na grilu, využíváme prostor letní zahrádky u Svratky.

Salonek

hotelu Vír pojme 36 osob. Jeho flexibilní prostorové uspořádání a vybavení kvalitní projekcí a velkým plátnem umožňují pořádání prezentačních a školících akcí. Můžete jej využít pro menší rodinné nebo firemní akce. Také jej využíváme k pořádání uzavřených rautů a gastronomických akcí na hotelu Vír. Slouží i jako kinokavárna. Oblíbené jsou zejména sportovní přenosy na velkém plátně nebo představení zajímavých filmů a dokumentů.

Fitness

je vybaveno kvalitními přístroji Kettler. Vhodné pro individuální trénink v posilovně, pravidelné organizované cvičební lekce na míčích a rotanách nebo kruhové tréninky s využitím kardio trenažérů.

Infrasauna

s chladnou sprchou a odpočívárnou, v sezoně s přístupem do vyhřívaného bazénu.

Masérna

je zařízena pro regenerační, relaxační a sportovní masáže, masáže lávovými kameny a napravování páteře a kloubů Dornovou metodou. Ve výbavě masérny nechybí autotrakční lehátko.

Výlety na vysočině

Vysočina je oblíbeným cílem turistů, cyklistů i motorkářů. Bystřicko a okolí Víru není výjimkou, míst, která stojí za to vidět, tady najdete nepočítaně. Určitě nebudete trávit čas dovolené jen na hotelu. Ukážeme vám krásné vyhlídky, pamětihodnosti i zříceniny v okolí Víru. Také výletníci na motorkách si v oblasti Svratecké vrchoviny přijdou na své. Na výlet můžete pěšky i na kole. Třeba na hrad Pernštejn, hrad Svojanov nebo na zámek do Dalečína. Dopřejte si nevšední outdoor zážitky. Celý den se můžete věnovat programu na farmě Eden nebo na Šiklově mlýně. Na Vysočině si také můžete užívat lyžařských radovánek. V blízkosti hotelu Vír jsou v provozu hned tři ski areály: Dalečín, Karasín a Olešnice na Moravě. A když nasněží o něco víc, Svratecká hornatina nabízí mnoho opravdu krásných běžkařských tratí.
Využitím kontaktního formuláře na webových stránkách nikdy nedochází k závazné objednávce zákazníka. Vždy se jedná pouze o informativní a nezávaznou poptávku služby.

Smlouva se zákazníkem je vždy uzavřena na základě závazné nabídky Best Time Weekend s.r.o. a její následné akceptace zákazníkem.

Spotřebitel je vždy před uzavřením smlouvy náležitě informován ve smyslu zákona č. 89/2012, občanský zákoník, v platném znění, zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, a ve smyslu dalších relevantních právních předpisů.

Zákazník, který je spotřebitelem podle § 2 odst. 1 písm. a) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, tedy je fyzickou osobou nejednající v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání, má právo na mimosoudní řešení sporu s Best Time Weekend s.r.o. Orgánem věcně příslušným k řešení takového sporu je Česká obchodní inspekce (Česká obchodní inspekce, Štěpánská 567/15, Praha 2, 120 00), jejíž internetové stránky jsou www.coi.cz.

Cena za Víkend s jógou a pilates zahrnuje

Varianta A s jídlem za 2.990 Kč :

  • ubytování na 2 noci ve dvoulůžkových pokojích
  • plnou penzi - viz. jídelníček
  • lekce jógy a pilates s lektorkou
  • wellness (vyhřívaný venkovní bazén)

Varianta B bez jídla za 2.140 Kč :

  • ubytování na 2 noci ve dvoulůžkových pokojích
  • cena nezahrnuje stravování - na místě můžete dokoupit snídaně a stravovat se v restauraci dle jídelního lístku
  • lekce jógy a pilates s lektorkou
  • wellness (vyhřívaný venkovní bazén)
Cena nezahrnuje dopravu, případný doplatek za jednolůžkový pokoj.
Maximální kapacita 20 osob. Pobyt bude realizován při minimálním počtu deseti osob.
Pobyt začíná v pátek od 16:30 hod a končí v neděli ve 14 hod.
Přihlášky a platby nejpozději do 1.9.2018 nebo naplněnosti kapacity míst!


Starat se o Vás budou


Petra Urbánková

fitness trenérka a výživová poradkyně

"Mám ráda pohyb , cestování (nejraději za sluníčkem), dobré jídlo a pití. Mám za sebou velmi bohatou a úspěšnou kariéru závodnice v bodyfitness."

Nikola Světlíková

lektorka jógy a pilates

Instruktorka aerobiku a Body and Mind lekcí od roku 2011
Instruktorka Jógy a Pilates ve Velké Británii 2015 - 2016


Agentura

Best Time Weekend s.r.o.


Specializujeme se na pořádání sportovních, zábavných a teambuilding akcí. Z naší nabídky si vyberou jak sportovci, tak i ti, co se chtějí jen bavit, užít si zábavu a poznat nové lidi. Vymaníme Vás z každodenního uspěchaného života. I když na našich akcích klademe velký důraz na profesionalitu, snažíme se, aby vše probíhalo v pohodové a přátelské atmosféře. Díky propojení profesionálních fitness trenérů a krásné horské přírody Vám můžeme připravit velice originální a neopakovatelné FUN zážitky. Pořádáme víkendy se cvičením, relaxací a zábavou.

Kontaktujte nás


Sídlo společnosti

Best Time Weekend s.r.o.

Tábor 522/ 44c

602 00 Brno


IČ: 05868262

Registrace C 98626 vedená u Krajského soudu v Brně

číslo účtu : 200220171/5500