Cyklovíkend pod Dachsteinem

Hotel Gasthof Waldwirt 14. - 17.6. 2018

Čtvrtek 14.6.
příjezd do Gosau - cyklovýlet k jezeru Gosausee -přejezd do ubytování


Hned po příjezdu se můžete těšit na 10-ti kilometrový táhlý kopec, který si pěkně vyšlápneme na kole. Odměnou Vám bude nádherný panoramatický sjezd k jezeru Gosau. Trasa je dlouhá celkem 30 km a převýšení je 1100 m. Navečer se ubytujeme v hotelu.

Pátek 15.6.
lanovkou Dachstein Krippestein na 5 Fingers a panoramatický pěší okruh


Druhý den si od kola trochu odpočineme a vyjedeme lanovkou Dachstein Krippenstein do oblasti horských pastvin na vrch Krippenstein vysoký 2 100 m. Vyhlídka 5fingers (Pět prstů) má 5plošin v podobě roztažené ruky vytažena nad 400 metrů hlubokou propast. Odtud budeme pokračovat podél "Dachstein Shark" ke spodní stanici lanovky Gjaid.

Sobota 16.6.
lanovkou Hornbahn na snídani s panoramatickým výhledem – dlouhatánský sjezd na kole s nádhernými výhledy. Odpoledne procházka soutěskou na řece Lammer


V sobotu se necháme vyvézt lanovkou Hornbahn na skvělou snídani s nádherným výhledem. Po snídani nás čeká dlouhý a nádherný sjezd s překrásným výhledem na okolní pohoří. Délka výletu je 24km s převýšením pouze 300m, proto budeme brzy zpět a stihneme procházku soutěskou na řece Lammer.

Neděle 17.6.
po snídani návrat domů. Možnost návštěvy místního bazénu nebo termálních lázní v Bad Ischl.


Ubytování v hotelu Waldwirt

Hotel se nachází v krásné horské vesnici Gseng, poblíž nedaleko od Halsstattu. Nabízí komfortní dvoulůžkové pokoje provedené v klasickém, venkovském nebo elegantním stylu. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, s televizí a Wi-Fi připojením. Parkoviště pro hosty se nachází před hotelem. Součástí hotelu je vynikající restaurace, která vaří po celý den.


Využitím kontaktního formuláře na webových stránkách nikdy nedochází k závazné objednávce zákazníka. Vždy se jedná pouze o informativní a nezávaznou poptávku služby.

Smlouva se zákazníkem je vždy uzavřena na základě závazné nabídky Best Time Weekend s.r.o. a její následné akceptace zákazníkem.

Spotřebitel je vždy před uzavřením smlouvy náležitě informován ve smyslu zákona č. 89/2012, občanský zákoník, v platném znění, zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, a ve smyslu dalších relevantních právních předpisů.

Zákazník, který je spotřebitelem podle § 2 odst. 1 písm. a) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, tedy je fyzickou osobou nejednající v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání, má právo na mimosoudní řešení sporu s Best Time Weekend s.r.o. Orgánem věcně příslušným k řešení takového sporu je Česká obchodní inspekce (Česká obchodní inspekce, Štěpánská 567/15, Praha 2, 120 00), jejíž internetové stránky jsou www.coi.cz.

Cena za Cyklovíkend pod Dachsteinem je 3.990 Kč a zahrnuje :

  • 3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích
  • polopenzi - bohatá bufetová snídaně a tříchodová večeře
  • jízdné lanovkou Hornbahn
  • vstup do vodního parku v Russbachu
  • vstup do soutěsky Lammerklamm
Cena nezahrnuje : dopravu, jízdné lanovkou Dachstein Krippestein (30-45 Euro), vstupné do termálních lázní Bad Ischl

Přihlášky je nutné podat do 20.3.2018

Pobyt bude realizován při minimálním počtu 8 osob. Maximální kapacita je 14 osob.


Starat se o Vás bude


Petra Urbánková

fitness trenérka a výživová poradkyně

"Mám ráda pohyb , cestování (nejraději za sluníčkem), dobré jídlo a pití. Mám za sebou velmi bohatou a úspěšnou kariéru závodnice v bodyfitness."Specializujeme se na pořádání sportovních, zábavných a teambuilding akcí. Z naší nabídky si vyberou jak sportovci, tak i ti, co se chtějí jen bavit, užít si zábavu a poznat nové lidi. Vymaníme Vás z každodenního uspěchaného života. I když na našich akcích klademe velký důraz na profesionalitu, snažíme se, aby vše probíhalo v pohodové a přátelské atmosféře. Díky propojení profesionálních fitness trenérů a krásné horské přírody Vám můžeme připravit velice originální a neopakovatelné FUN zážitky. Pořádáme víkendy se cvičením, relaxací a zábavou.

Kontaktujte nás


Sídlo společnosti

Best Time Weekend s.r.o.

Tábor 522/ 44c

602 00 Brno


IČ: 05868262

Registrace C 98626 vedená u Krajského soudu v Brně

číslo účtu : 200220171/5500